André má prvý singel

KOŠICE – Mladučký André (13 rokov) je ďalším talentovaným Košičanom, a práve v týchto dňoch vydáva svoj debutový singel „Dream,“ ku ktorému natočil aj videoklip.

André je syn košickej modelky, podnikateľky  a bývalej vicemiss Československa Andrei Tatarkovej. Tá svojho syna samozrejme podporuje a ako vraví, šikovný je aj mladší syn Alex (12), ktorý si vo videoklipe svojho brata „strihol“ tiež malú úlohu.

André je tínedžer, ktorý okrem spevu inklinuje aj k tancu. Už odmala tancuje, s hip hopovou skupinou Who ´s that kids, vystupoval na jednom pódiu    spolu s  raperom Egom. Zaujímavé vzhľadom k jeho veku, je to, že má rád jazzovú hudbu a hudbu v štýle Bossa Nova, Swing a Blues.  Rád športuje, či už sú to zimné, alebo letné športy.  André má skúsenosti s modelingom, predvádzal napríklad aj na Bratislavských módnych dňoch. 

           

Hudobne sa na piesni podieľal Pavol Petrík, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Paul Project . Vyhľadáva  mladé talenty, čím je aj jeho posledná spolupráca práve so spevákom Andrém.

 

Hlavnou dejovou líniou videoklipu je príbeh prvej lásky, ktorú sme všetci prežili. Spolu s Andrém v klipe vystupuje  sympatická Lili, ktorá je zhodou okolností v  skutočnosti jeho spolužiačkou  a aj vďaka tomu, pôsobí ich herecký výkon prirodzene.  André sa okrem spievania venuje kickboxu,  ktorým sa prezentuje aj vo videoklipe. Trénera vo videoklipe si zahral profesionálny boxér Marek Onda, ktorý dlhodobo pôsobí v Londýne a trénoval tiež s majstrom sveta Antonym Joshuom.

 

Réžijne sa na tvorbe videklipu podieľali Samuel Hoffmann a  Róbert Revák v minulosti spolupracovali  so Celeste Buckingham a momentálne dokončili turné s raperom Egom.

 

(em)

Zdroj: 
kosickespravy.sk